BON PODARUNKOWY

To wspaniały pomysł na prezent dla każdej kobiety. Idealnie sprawdzi się jako prezent na urodziny, święta czy wieczór panieński. Gwarantuje, że będzie to wyjątkowy prezent dla każdej kobiety.

UWAGA! Jest możliwość zwiększenia ilości godzin w cenie 150 zł za 1 dodatkową godzinę.

makeup-artist-glues-eyelashes.jpg

Co trzeba zrobić aby dostać Bon?

Na numer konta podany poniżej wysyłasz wartość bonu w temacie wpisując Nauka Makijażu oraz IMIĘ I NAZWISKO osoby obdarowanej. Następnie, wysyłasz do mnie krótką informację o zakupie. Po zaksięgowaniu przelewu przygotowuje imienny Bon podarunkowy i wysyłam go Tobie na maila. Bon można wydrukować i dać w prezencie. Bon jest ważny dwa  miesiące od daty zaksięgowania przelewu na koncie.

Dane do przelewu:

Beauty Queen Wizaż i Stylizacja Fryzur Marta Fila

ING 37 1050 1025 1000 0092 3332 3790

W tytule: Nauka Makijażu oraz IMIĘ I NAZWISKO osoby obdarowanej. Bon podarunkowy nauka makijażu

  1. Osoba kupująca Bon podarunkowy ma prawo ubiegać się o zwrot zakupionego Bonu 14 dni od daty zaksięgowanej wpłaty na koncie lub zamienić na inną usługę (oprócz makijażu i fryzury ślubnej) do wykorzystania w Salonie Beauty Queen.
  2. Możliwość wykorzystania Bonu w dniach od poniedziałku do piątku.
  3. Zapisy na naukę makijażu są wykonywane indywidualnie, tylko telefonicznie.
  4. Maksymalny czas zapisu na naukę to dwa tygodnie przed końcem terminu. Późniejszy termin zapisu może spowodować brak terminu oraz brak możliwości jego wykorzystania.
  5. W momencie niewykorzystania Bonu w wyznaczonym terminie Bon traci ważność bez możliwości przedłużenia.
  6. W momencie ustalonej daty lekcji osoba prowadząca lekcje nie będzie mogła jej wykonać jest ona zobowiązana do wyznaczenia daty spotkania nawet po upływie daty ważności Bonu.

Masz pytanie?

Skontaktuj się!