Bon podarunkowy

Nie wiesz jaki kupić prezent, nie chcesz powielać schematów, Chcesz zaskoczyć drugą osobę?

Spraw jej niespodziankę, którą będzie bon na indywidualną naukę makijażu. To idealny pomysł dla kobiety, która ceni sobie czas. Dzięki niemu nabędzie nowe umiejętności, które będzie mogła stosować na co dzień w celu podkreślenia swojego piękna. Kurs dla jednej osoby trwa 3-4 godziny. Możesz być pewny/na, że ten oryginalny prezent ją zadowoli.

Co trzeba zrobić aby dostać Bon?

Na numer konta podany poniżej wysyłasz wartość bonu w temacie wpisując Nauka Makijażu oraz IMIĘ I NAZWISKO osoby obdarowanej. Następnie, wysyłasz do mnie krótką informację o zakupie. Po zaksięgowaniu przelewu przygotowuje imienny Bon podarunkowy i wysyłam go Tobie na maila. Bon można wydrukować i dać w prezencie. Bon jest ważny dwa  miesiące od daty zaksięgowania przelewu na koncie.

Dane do przelewu:

Beauty Queen Wizaż i Stylizacja Fryzur Marta Fila

ING 37 1050 1025 1000 0092 3332 3790

W tytule: Nauka Makijażu oraz IMIĘ I NAZWISKO osoby obdarowanej.

Bon podarunkowy nauka makijazu

Regulamin korzystania z Bonu oraz zakupu:

  1. Osoba kupująca Bon podarunkowy ma prawo ubiegać się o zwrot zakupionego Bonu 14 dni od daty zaksięgowanej wpłaty na koncie lub zamienić na inną usługę (oprócz makijażu i fryzury ślubnej) do wykorzystania w Salonie Beauty Queen.
  2. Możliwość wykorzystania Bonu w Salonie Beauty Queen w dniach od poniedziałku do piątku.
  3. Zapisy na naukę makijażu są wykonywane indywidualnie, tylko telefonicznie.
  4. Maksymalny czas  zapisu na naukę to dwa tygodnie przed końcem terminu. Późniejszy termin zapisu może spowodować brak terminu oraz brak możliwości jego wykorzystania.
  5. W momencie niewykorzystania Bonu w wyznaczonym terminie Bon traci ważność bez możliwości przedłużenia.
  6. W momencie ustalonej daty lekcji osoba prowadząca lekcje nie będzie mogła jej wykonać jest ona zobowiązana do wyznaczenia daty spotkania nawet po upływie daty ważności Bonu.