Bon podarunkowy

Nie wiesz jaki kupić prezent, nie chcesz powielać schematów, Chcesz zaskoczyć drugą osobę?

Spraw jej niespodziankę, którą będzie bon na indywidualną naukę makijażu. To idealny pomysł dla kobiety, która ceni sobie czas. Dzięki niemu nabędzie nowe umiejętności, które będzie mogła stosować na co dzień w celu podkreślenia swojego piękna. Kurs dla jednej osoby trwa 2,5 godziny. Możesz być pewny/na, że ten oryginalny prezent ją zadowoli.

UWAGA! Jest możliwość zwiększenia ilości godzin w cenie 120 zł za 1 dodatkową godzinę.

Co trzeba zrobić aby dostać Bon?

Na numer konta podany poniżej wysyłasz wartość bonu w temacie wpisując Nauka Makijażu oraz IMIĘ I NAZWISKO osoby obdarowanej. Następnie, wysyłasz do mnie krótką informację o zakupie. Po zaksięgowaniu przelewu przygotowuje imienny Bon podarunkowy i wysyłam go Tobie na maila. Bon można wydrukować i dać w prezencie. Bon jest ważny dwa  miesiące od daty zaksięgowania przelewu na koncie.

Dane do przelewu:

Beauty Queen Wizaż i Stylizacja Fryzur Marta Fila

ING 37 1050 1025 1000 0092 3332 3790

W tytule: Nauka Makijażu oraz IMIĘ I NAZWISKO osoby obdarowanej.

Bon podarunkowy nauka makijazu

Regulamin korzystania z Bonu oraz zakupu:

  1. Osoba kupująca Bon podarunkowy ma prawo ubiegać się o zwrot zakupionego Bonu 14 dni od daty zaksięgowanej wpłaty na koncie lub zamienić na inną usługę (oprócz makijażu i fryzury ślubnej) do wykorzystania w Salonie Beauty Queen.
  2. Możliwość wykorzystania Bonu w Salonie Beauty Queen w dniach od poniedziałku do piątku.
  3. Zapisy na naukę makijażu są wykonywane indywidualnie, tylko telefonicznie.
  4. Maksymalny czas  zapisu na naukę to dwa tygodnie przed końcem terminu. Późniejszy termin zapisu może spowodować brak terminu oraz brak możliwości jego wykorzystania.
  5. W momencie niewykorzystania Bonu w wyznaczonym terminie Bon traci ważność bez możliwości przedłużenia.
  6. W momencie ustalonej daty lekcji osoba prowadząca lekcje nie będzie mogła jej wykonać jest ona zobowiązana do wyznaczenia daty spotkania nawet po upływie daty ważności Bonu.
makijaż i fryzura na ślub dla panny młodej

MAKIJAŻ I FRYZURA ŚLUBNA

Idealna stylizacja ślubna pozwoli wyglądać w tym wyjątkowym dniu jak najlepiej. Wiemy, że ślub to czas, kiedy panna młoda ma wiele na głowie, dlatego powinna móc się odprężyć się, wiedząc, że jest w dobrych rękach wizażystki.

indywidualne lekcje makijażu

INDYWIDUALNA NAUKA MAKIJAŻU

Lekcje makijażu przybliżają informacje z zakresu przygotowania twarzy pod makijaż, przyborów do wykonywania makijażu oraz malowania poszczególnych elementów, zadbania o wygląd brwi, malowania oka, ust czy modelowania twarzy.

makijaż i fryzura na wieczór

MAKIJAŻ I FRYZURA WIECZOROWA

Makijaż pozwala na wykorzystanie zróżnicowanej kolorystyki oraz wyraźne podkreślenie oczu i ust. Aby jednak zagwarantować oszałamiający efekt potrzebne jest odpowiednie dopasowanie makijażu i fryzury do urody danej klientki.

kursy makijażu intensywne i indywidualne

KURSY MAKIJAŻU

Kurs Makijażu jest skierowany do osób zainteresowanych sztuką wizażu. Obejmuje wybór właściwych produktów pielęgnacyjnych , nowoczesne i profesjonalne techniki nakładania produktów kolorowych oraz zrozumienie zawodu wizażysty.

GALERIA

Ciekawe makijaże i fryzury na różne okazje. Przykładowe stylizacje, makeup i fryzury ślubne, wieczorowe, artystyczne i filmowe. Najnowsze trendy makijażu. Zerknij w naszą galerię. 

Bon podarunkowy na naukę makijażu

BON PODARUNKOWY

Bon podarunkowy to wspaniały pomysł na prezent dla każdej kobiety. Idealnie sprawdzi się jako prezent na urodziny, święta czy wieczór panieński. Gwarantujemy, że będzie to wyjątkowy prezent dla każdej kobiety.