Indywidualna nauka makijażu – lekcja lub kurs

Skorzystaj z indywidualnej nauki makijażu lub wykup bon podarunkowy na prezent dla kogoś bliskiego! Sprawdź tutaj!

Nauczysz się pięknie malować

Chciałabyś dodać sobie nowego wyrazu, odkryć i podkreślić to co w Tobie najpiękniejsze, wiedzieć po jaki kolor sięgnąć aby świetnie wyglądać? 

Indywidualna nauka makijażu jest dla wszystkich kobiet chcących nauczyć się malować na własny użytek.

Uczę jak  dobrać odpowiedni podkład, wykonać perfekcyjną kreskę, modelować twarz, a także jak zrobić makijaż na co dzień, do pracy, na imprezę . Proponowany przeze mnie makijaż upiększający ma za zadanie podkreślić osobistą paletę barw oraz ukryć mankamenty twarzy i ukazać jej same atuty. Ma również harmonizować z osobowością i temperamentem, jak i godzić się z wymaganym wizerunkiem w wykonywanym zawodzie. Dodatkowo będziesz miała okazje zapoznać się z szeroką gamą kosmetyków i dobrać najlepsze dla siebie.
Przycisk - zapisz się online

Jak przebiega nauka makijażu?

Lekcja rozpoczyna się przeglądem Twojej kosmetyczki i narzędzi do makijażu. Potem omawiamy kroki pielęgnacji Twojej skóry. Na nauce makijażu opieramy się głównie na praktyce dlatego niemal od razu przechodzimy do malowania. Pierwszy makijaż wykonujemy wspólnie. Ja, malując na połowie Twojej twarzy, omawiam i pokazuje krok po kroku co należy zrobić. Następnie na drugiej połowie twarzy powtarzasz moje ruchy. Następne makijaże wykonujesz już samodzielnie pod moim okiem. Oprócz praktycznych ćwiczeń dobierane są także odpowiednie kosmetyki dostosowane do Twojego typu urody. Dobierany jest odcień podkładu, bronzera, różu oraz najlepsze odcienie pomadek i cieni do powiek. Prezentuję różnego rodzaju makijażowe sztuczki stosowane przeze mnie. Wspólnie przygotujemy listę zakupów kosmetyków, z których korzystałyśmy na lekcji. Pokaże Ci, które kosmetyki kolorowe kupować i na co zwracać uwagę. Na twoje życzenie stworzę 5 szkiców makijaży specjalnie dla Ciebie. Dostaniesz również materiały dydaktyczne w których będą zapisane wiadomości których dowiesz się na spotkaniu ze mną.

Nauka makijażu trwa ok. 4 godzin.

Cena: 400 zł dla jednej osoby lub po 350 zł dla dwóch osób.

Tematy na indywidualnej lekcji makijażu:

  • przygotowanie twarzy pod makijaż,
  • przybory do wykonania makijażu,
  • kształt twarzy i modelowanie,
  • brwi – właściwa depilacja, kształt,
  • cieniowanie oka, kreska, eyeliner,
  • malowanie ust,
  • maskowanie cieni pod oczami i niedoskonałości,
  • makijaż dzienny, makijaż do pracy,
  • efektowny makijaż na wieczór,
  • indywidualne porady i ćwiczenia praktyczne.

Jak przygotować się do lekcji?

Na lekcję przynieś wszystkie swoje kosmetyki i narzędzia do wykonywania makijażu. Przynieś nawet te kosmetyki, których nie używasz z jakiegoś powodu. Sprawdzę czy są odpowiednio dopasowane do Ciebie. Jeśli chciałabyś przećwiczyć i nauczyć się makijażu, który zobaczyłaś w czasopiśmie lub w Internecie nie będzie z tym problemu. Przynieś inspiracje ze sobą.

Przycisk - zapisz się online