Indywidualna nauka makijażu 

Lekcja makijażu jako bon podarunkowy – sprawdź tutaj

Nauczysz się pięknie malować

Chciałabyś dodać sobie nowego wyrazu, odkryć i podkreślić to co w Tobie najpiękniejsze, wiedzieć po jaki kolor sięgnąć aby świetnie wyglądać? 

Indywidualna nauka makijażu jest dla wszystkich kobiet, które chcą zadbać o swój wizerunek i nauczyć się malować na własny użytek. Na lekcji makijażu nauczysz się jak dobrać odpowiedni podkład, wykonać perfekcyjną kreskę, modelować twarz, a także jak zrobić makijaż na co dzień, do pracy lub po prostu na imprezę . Dodatkowo będziesz miała okazje zapoznać się z szeroką gamą kosmetyków i dobrać najlepsze dla siebie.

Nauka makijażu trwa ok. 2,5 godzin. Cena: 450 zł dla jednej osoby lub po 400 zł dla dwóch osób.
Przycisk - zapisz się online

Jak przebiega nauka makijażu?

Lekcja rozpoczyna się przeglądem Twojej kosmetyczki i narzędzi do makijażu. Potem omawiamy kroki pielęgnacji Twojej skóry. Na nauce makijażu opieramy się głównie na praktyce dlatego niemal od razu przechodzimy do malowania. Pierwszy makijaż wykonujemy wspólnie. Ja, malując na połowie Twojej twarzy, omawiam i pokazuje krok po kroku co należy zrobić. Następnie na drugiej połowie twarzy powtarzasz moje ruchy. Kolejne makijaże wykonujesz już samodzielnie pod moim okiem. Proponowany przeze mnie makijaż upiększający ma za zadanie podkreślić osobistą paletę barw oraz ukryć mankamenty twarzy i ukazać jej same atuty. Ma również harmonizować z osobowością i temperamentem, jak i godzić się z wymaganym wizerunkiem w wykonywanym zawodzie.

Podczas lekcji makijażu oprócz praktycznych ćwiczeń dobierane są także odpowiednie kosmetyki dostosowane do Twojego typu urody. Dobierany jest odcień podkładu, bronzera, różu oraz najlepsze odcienie pomadek i cieni do powiek. Prezentuję różnego rodzaju makijażowe sztuczki stosowane przeze mnie umożliwiające powiększenie oczu, wydłużenie rzęs i powiększenie ust. Pokaże Ci, które kosmetyki kolorowe kupować i na co zwracać uwagę. Wspólnie przygotujemy listę zakupów kosmetyków, z których korzystałyśmy na lekcji. Na twoje życzenie stworzę 5 szkiców makijaży specjalnie dla Ciebie. Dostaniesz również materiały dydaktyczne, z których korzystałaś.

Tematy na indywidualnej lekcji makijażu:

  • przygotowanie twarzy pod makijaż,
  • przybory do wykonania makijażu,
  • kształt twarzy i modelowanie,
  • brwi – właściwa depilacja, kształt,
  • cieniowanie oka, kreska, eyeliner,
  • malowanie ust,
  • maskowanie cieni pod oczami i niedoskonałości,
  • makijaż dzienny, makijaż do pracy lub efektowny makijaż na wieczór,
  • indywidualne porady i ćwiczenia praktyczne.

Jak przygotować się do lekcji?

Na lekcję przynieś wszystkie swoje kosmetyki i narzędzia do wykonywania makijażu. Przynieś nawet te kosmetyki, których nie używasz z jakiegoś powodu. Sprawdzę czy są odpowiednio dopasowane do Ciebie. Jeśli chciałabyś przećwiczyć i nauczyć się makijażu, który zobaczyłaś w czasopiśmie lub w Internecie nie będzie z tym problemu. Przynieś inspiracje ze sobą. Podczas lekcji makijażu oczywiście w pełni korzystamy z moich kosmetyków, nie ma więc obaw, że czegoś nam w trakcie nauki zabraknie.

Kiedy najlepiej umówić się na naukę makijażu?

W gorącym okresie tzw. sezonu ślubnego, to znaczy od początku maja do końca września, najlepiej umówić się na indywidualny kurs makijażu w dzień powszedni, ponieważ większość weekendów (wliczając w to także piątki) mamy zarezerwowane na makijaże ślubne i okolicznościowe.

Czy na lekcji makijażu jest możliwość nauczenia się makijażu dziennego i wieczorowego?

Ze względu na czas 2,5 godzin nie jest to możliwe. Jest możliwość wykupienia dodatkowych godzin w cenie 120 zł za godzinę po uprzednim poinformowaniu przy zapisywaniu się na lekcje. Możesz wtedy nauczyć się dodatkowego makijażu, który Ciebie interesuje.


Nauka makijażu trwa ok. 2,5 godzin.

Cena: 450 zł dla jednej osoby lub po 400 zł dla dwóch osób.

Możliwość wykupienia dodatkowych godzin w cenie 120 zł za 1 godzinę.

Przycisk - zapisz się online

makijaż i fryzura na ślub dla panny młodej

MAKIJAŻ I FRYZURA ŚLUBNA

Idealna stylizacja ślubna pozwoli wyglądać w tym wyjątkowym dniu jak najlepiej. Wiemy, że ślub to czas, kiedy panna młoda ma wiele na głowie, dlatego powinna móc się odprężyć się, wiedząc, że jest w dobrych rękach wizażystki.

indywidualne lekcje makijażu

INDYWIDUALNA NAUKA MAKIJAŻU

Lekcje makijażu przybliżają informacje z zakresu przygotowania twarzy pod makijaż, przyborów do wykonywania makijażu oraz malowania poszczególnych elementów, zadbania o wygląd brwi, malowania oka, ust czy modelowania twarzy.

makijaż i fryzura na wieczór

MAKIJAŻ I FRYZURA WIECZOROWA

Makijaż pozwala na wykorzystanie zróżnicowanej kolorystyki oraz wyraźne podkreślenie oczu i ust. Aby jednak zagwarantować oszałamiający efekt potrzebne jest odpowiednie dopasowanie makijażu i fryzury do urody danej klientki.

kursy makijażu intensywne i indywidualne

KURSY MAKIJAŻU

Kurs Makijażu jest skierowany do osób zainteresowanych sztuką wizażu. Obejmuje wybór właściwych produktów pielęgnacyjnych , nowoczesne i profesjonalne techniki nakładania produktów kolorowych oraz zrozumienie zawodu wizażysty.

GALERIA

Ciekawe makijaże i fryzury na różne okazje. Przykładowe stylizacje, makeup i fryzury ślubne, wieczorowe, artystyczne i filmowe. Najnowsze trendy makijażu. Zerknij w naszą galerię. 

Bon podarunkowy na naukę makijażu

BON PODARUNKOWY

Bon podarunkowy to wspaniały pomysł na prezent dla każdej kobiety. Idealnie sprawdzi się jako prezent na urodziny, święta czy wieczór panieński. Gwarantujemy, że będzie to wyjątkowy prezent dla każdej kobiety.