Indywidualna nauka makijażu w Warszawie

 

Nauczysz się pięknie malować

Chciałabyś dodać sobie nowego wyrazu, odkryć i podkreślić to co w Tobie najpiękniejsze, wiedzieć po jaki kolor sięgnąć aby świetnie wyglądać? 

Indywidualna nauka makijażu jest dla wszystkich kobiet, które chcą zadbać o swój wizerunek i nauczyć się malować na własny użytek. Na lekcji makijażu nauczysz się jak dobrać odpowiedni podkład, wykonać perfekcyjną kreskę, modelować twarz, a także jak zrobić makijaż na co dzień, do pracy, na imprezę . Proponowany przeze mnie makijaż upiększający ma za zadanie podkreślić osobistą paletę barw oraz ukryć mankamenty twarzy i ukazać jej same atuty. Ma również harmonizować z osobowością i temperamentem, jak i godzić się z wymaganym wizerunkiem w wykonywanym zawodzie. Dodatkowo będziesz miała okazje zapoznać się z szeroką gamą kosmetyków i dobrać najlepsze dla siebie.

Nauka makijażu trwa ok. 4 godzin. Cena: 400 zł dla jednej osoby lub po 350 zł dla dwóch osób.
Przycisk - zapisz się online

Jak przebiega nauka makijażu?

Lekcja rozpoczyna się przeglądem Twojej kosmetyczki i narzędzi do makijażu. Potem omawiamy kroki pielęgnacji Twojej skóry. Na nauce makijażu opieramy się głównie na praktyce dlatego niemal od razu przechodzimy do malowania. Pierwszy makijaż wykonujemy wspólnie. Ja, malując na połowie Twojej twarzy, omawiam i pokazuje krok po kroku co należy zrobić. Następnie na drugiej połowie twarzy powtarzasz moje ruchy. Kolejne makijaże wykonujesz już samodzielnie pod moim okiem. Podczas lekcji makijażu oprócz praktycznych ćwiczeń dobierane są także odpowiednie kosmetyki dostosowane do Twojego typu urody. Dobierany jest odcień podkładu, bronzera, różu oraz najlepsze odcienie pomadek i cieni do powiek. Prezentuję różnego rodzaju makijażowe sztuczki stosowane przeze mnie umożliwiające powiększenie oczu, wydłużenie rzęs i powiększenie ust. Pokaże Ci, które kosmetyki kolorowe kupować i na co zwracać uwagę. Wspólnie przygotujemy listę zakupów kosmetyków, z których korzystałyśmy na lekcji. Na twoje życzenie stworzę 5 szkiców makijaży specjalnie dla Ciebie. Dostaniesz również materiały dydaktyczne, z których korzystałaś podczas indywidualnej lekcji makijażu.

Tematy na indywidualnej lekcji makijażu:

  • przygotowanie twarzy pod makijaż,
  • przybory do wykonania makijażu,
  • kształt twarzy i modelowanie,
  • brwi – właściwa depilacja, kształt,
  • cieniowanie oka, kreska, eyeliner,
  • malowanie ust,
  • maskowanie cieni pod oczami i niedoskonałości,
  • makijaż dzienny, makijaż do pracy,
  • efektowny makijaż na wieczór,
  • indywidualne porady i ćwiczenia praktyczne.

Jak przygotować się do lekcji?

Na lekcję przynieś wszystkie swoje kosmetyki i narzędzia do wykonywania makijażu. Przynieś nawet te kosmetyki, których nie używasz z jakiegoś powodu. Sprawdzę czy są odpowiednio dopasowane do Ciebie. Jeśli chciałabyś przećwiczyć i nauczyć się makijażu, który zobaczyłaś w czasopiśmie lub w Internecie nie będzie z tym problemu. Przynieś inspiracje ze sobą. Podczas lekcji makijażu oczywiście w pełni korzystamy z moich kosmetyków, nie ma więc obaw, że czegoś nam w trakcie nauki zabraknie.

Kiedy najlepiej umówić się na naukę makijażu?

W gorącym okresie tzw. sezonu ślubnego, to znaczy od początku maja do końca września, najlepiej umówić się na indywidualny kurs makijażu w dzień powszedni, ponieważ większość weekendów (wliczając w to także piątki) mamy zarezerwowane na makijaże ślubne i okolicznościowe.


Nauka makijażu trwa ok. 4 godzin.

Cena: 400 zł dla jednej osoby lub po 350 zł dla dwóch osób.

Przycisk - zapisz się online