LEKCJA MAKIJAŻU

Oferta skierowana jest do osób indywidualnych chcących nauczyć się malować na własny użytek.

Lekcja rozpoczyna się przeglądem Twojej kosmetyczki i narzędzi do makijażu. Potem omawiamy kroki pielęgnacji Twojej skóry. Na nauce makijażu opieramy się głównie na praktyce dlatego niemal od razu przechodzimy do malowania. Pierwszy makijaż wykonujemy wspólnie. Ja, malując na połowie Twojej twarzy, omawiam i pokazuje krok po kroku co należy zrobić. Następnie na drugiej połowie twarzy powtarzasz moje ruchy. Kolejne makijaże wykonujesz już samodzielnie pod moim okiem. Proponowany przeze mnie makijaż upiększający ma za zadanie podkreślić osobistą paletę barw oraz ukryć mankamenty twarzy i ukazać jej same atuty. Ma również harmonizować z osobowością i temperamentem, jak i godzić się z wymaganym wizerunkiem w wykonywanym zawodzie.

Podczas lekcji makijażu oprócz praktycznych ćwiczeń dobierane są także odpowiednie kosmetyki dostosowane do Twojego typu urody. Dobierany jest odcień podkładu, bronzera, różu oraz najlepsze odcienie pomadek i cieni do powiek. Prezentuję różnego rodzaju makijażowe sztuczki stosowane przeze mnie umożliwiające powiększenie oczu, wydłużenie rzęs i powiększenie ust. Pokaże Ci, które kosmetyki kolorowe kupować i na co zwracać uwagę. Wspólnie przygotujemy listę zakupów kosmetyków, z których korzystałyśmy na lekcji. Na twoje życzenie stworzę 5 szkiców makijaży specjalnie dla Ciebie. Dostaniesz również materiały dydaktyczne, z których korzystałaś.

Tematy na indywidualnej lekcji makijażu:

Na lekcję przynieś wszystkie swoje kosmetyki i narzędzia do wykonywania makijażu. Przynieś nawet te kosmetyki, których nie używasz z jakiegoś powodu. Sprawdzę czy są odpowiednio dopasowane do Ciebie. Jeśli chciałabyś przećwiczyć i nauczyć się makijażu, który zobaczyłaś w czasopiśmie lub w Internecie nie będzie z tym problemu. Przynieś inspiracje ze sobą. Podczas lekcji makijażu oczywiście w pełni korzystamy z moich kosmetyków, nie ma więc obaw, że czegoś nam w trakcie nauki zabraknie.

W gorącym okresie tzw. sezonu ślubnego, to znaczy od początku maja do końca września, najlepiej umówić się na indywidualny kurs makijażu w dzień powszedni, ponieważ większość weekendów (wliczając w to także piątki) mamy zarezerwowane na makijaże ślubne i okolicznościowe.

Ze względu na czas 2,5 godzin nie jest to możliwe. Jest możliwość wykupienia dodatkowych godzin w cenie 120 zł za godzinę po uprzednim poinformowaniu przy zapisywaniu się na lekcje. Możesz wtedy nauczyć się dodatkowego makijażu, który Ciebie interesuje.

nauka makijażu4
nauka makijażu3
nauka makijażu2

Nauka makijażu trwa ok. 2,5 godzin.

Cena: 500 zł dla jednej osoby lub po 400 zł dla dwóch osób.

Możliwość wykupienia dodatkowych godzin w cenie 150 zł za 1 godzinę.

Nie ma możliwości przełożenia dodatkowej godziny na inny dzień.

Masz pytanie?

Skontaktuj się!