MAKIJAŻ I FRYZURA ŚLUBNA WARSZAWA

Wyobraź sobie dzień twojego ślubu. Wszystko jest dokładnie tak, jak sobie wymarzyłaś. Patrzysz w lustro i widzisz szczęśliwą, piękną kobietę, która wiedziała, że na ten dzień pracowało wiele osób i dzięki temu jest spełnieniem jej marzeń. Twój makijaż ślubny jest niezmiennie piękny przez cały dzień i całą noc. Zachwycasz wszystkich swoim spojrzeniem. Nawet siebie! Twoja fryzura ślubna jest trwała, a przy tym wygląda bardzo naturalnie. To najpiękniejszy dzień! Nie zapomnisz go do końca życia.

Rozmarzyłaś się? To dobrze, trzymaj tak dalej, bo to wszystko jest możliwe!

Dzięki mojemu piętnastoletniemu doświadczeniu wiem, jak w pełni wykorzystać twój kobiecy potencjał. Makijaż ślubny to nie tylko kosmetyki i kolory. To odzwierciedlenie twojej duszy. Dlatego bardzo dużo czasu poświęcam na konsultacje przed próbnym makijażem ślubnym. Chcę znać Twoje upodobania makijażowe, kosmetyczne i stylizacyjne. Dzięki temu wiem, nie tylko co zaproponować, abyś wyglądała zachwycająco, ale które rozwiązania są najlepsze dla ciebie, a jednocześnie najbardziej na czasie.
Przygotuję dla Ciebie plan pielęgnacyjny, aby twoja skóra była w dobrej kondycji. Oraz projekty makijaży, oraz fryzur abyś mogła wybrać jak najlepiej.
Wykonując makijaże pracuję na selektywnie wybranych, profesjonalnych markach kosmetycznych. Dlatego tworzone przeze mnie makijaże i fryzury ślubne są tak trwałe. Z relacji moich klientek przetrwają nawet pot i łzy.
Makijaż i fryzurę ślubną wykonuję z dojazdem w Warszawie i okolicach. Wykonuję również całe pakiety dla mam, świadkowej, cioci, siostry, dla kogo sobie tylko zażyczysz.

Zapraszam serdecznie do zapisu. Będzie to dla mnie duże wyróżnienie i ogromna radość, móc dołożyć trochę mojego dzieła do twojego wizerunku w tak ważnym dniu.

Cena pakietu ślubnego zawiera:

 1. Rozmowa online, na której porozmawiamy sobie o twoich oczekiwaniach:
  • O jakim makijażu marzysz
  • Jakie fryzury się tobie podobają
  • Jaką będziesz mieć sukienkę,
  • O twoim typie skóry i włosów
 2. Makijaż i fryzura próbna z dojazdem (dojazd liczony osobno)
 3. Przygotowanie ciebie w dniu ślubu oraz dodatkowych osób (płatne oddzielnie) z dojazdem.
główne-oferta
delikatny makijaż ślubny
Makijaż Ślubny

Masz pytanie?

Skontaktuj się!