Makijaż musi się dobrze prezentować przez kilkanaście godzin.

Musi zatem być wykonany w sposób zapewniający trwałość. Makijaż powinien być bez wątpienia fotogeniczny, dobrze się prezentować w błysku fleszy i pod różnymi kątami robionych zdjęć oraz kamerowania. Ale to, co wydaje się najistotniejsze, dany makijaż musi pasować do układu twarzy i osobowości klientki.

Kieruje się Twoimi wskazówkami i oczekiwaniami, ale również radzę jak uwydatnić Twoje mocne strony, z których być może sama nie zdajesz sobie sprawy. Jestem w stanie zrobić zarówno delikatny makijaż dla panny młodej, jak i bardziej wyrazisty, którego nie da się przeoczyć. Wszystko jest uzależnione od Twoich upodobań i będzie tak wykonane, abyś czuła się naturalnie, a nie jak w nie swojej skórze. Bazując na ponad 10-cio letnim doświadczeniu, na współpracy z profesjonalistami i na udziale w poważnych sesjach, dysponuje wiedzą i umiejętnościami, które potrafią wyczarować wymarzony makijaż dla każdej Pani.

Daję Tobie tego czego chcesz i przede wszystkim czego POTRZEBUJESZ! Służę radą przyszłym pannom młodym. Którą godzinę wybrać jako optymalną. O której powinno się być gotowym. Jak rozplanować wszystko logistycznie, itp.

Masz pytanie?

Skontaktuj się!