Makijaż okolicznościowy i wieczorowy

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy powinien być zdecydowanie bardziej intensywny i wyrazisty niż makijaż dzienny, ponieważ należy go dopasować do światła sztucznego, które łatwo pochłania kolory. W naszym salonie gwarantujemy wykonanie w pełni profesjonalnego makijażu wieczorowego i okolicznościowego, abyś wyglądała perfekcyjnie przez całą noc i przyciągała wzrok zazdrosnych pań i zachwyconych mężczyzn.

Cena:
Makijaż wieczorowy 250 zł
Fryzura wieczorowa 250 zł

Makijaż wieczorowy trwa około 1 godziny. Wykonanie fryzury wieczorowej również.
Tel: +48 791 442 484

zapisz się online

 

Makijaż dobieramy indywidualnie do wieku, typu urody, ubioru oraz okoliczności. Podkreślimy makijażem wszelkie Twoje atuty, a zarazem idealnie zatuszujemy ewentualne niedoskonałości. Na początku oczywiście dokładnie oczyścimy twarz, aby przygotować ją do zrobienia makijażu. Dobierzemy odpowiednią gamę kolorystyczną, która będzie pasować nie tylko do Twojej karnacji, ale także do określonego typu oświetlenia. Wiemy, jakie podkłady i pudry zastosować, aby Twoja twarz nie sprawiała wrażenia sinej, ale przez całą imprezę prezentowała się świeżo i nieskazitelnie.

Makijaż wieczorowy pozwala na wykorzystanie zróżnicowanej kolorystyki oraz wyraźnego podkreślenia oczu i ust, ale wykonanie go w naszym salonie gwarantuje wspaniały i naturalny efekt, więc unikniesz ryzyka nadmiernej wyrazistości, która nie wygląda korzystnie. Ten typ makeup-u nie kończy się na linii żuchwy, dlatego poprowadzimy go na ramiona, dekolt bądź odsłonięte plecy. W związku tym, że pracujemy jedynie na profesjonalnych kosmetykach, jak Bobbi Brown, Chanel, Kanebo, Guerlain, Smashbox, Estee Lauder, Yves Saint Laurent, Kryolan, Glazel, Inglot, MAC czy też Make up Atelier Paris, to wykonany makijaż nie tylko będzie perfekcyjnie się prezentował, ale również nie rozmaże się ani nie spłynie podczas wesela, uroczystej kolacji, koncertu czy innej imprezy okolicznościowej.

Nasze doświadczenie podpowiada nam, jak umiejętnie stosować różne barwy, aby całość prezentowała się zarówno wyraziście, jak i elegancko. Usta zazwyczaj będą podkreślone czerwienią, ale i w tym aspekcie przyda się nasza wiedza, aby dopasować tonację pomadki do karnacji. Oczywiście niezbędne będzie również zastosowanie eyelinera, bronzera, różu na policzki czy też rozświetlacza. Do makijażu dodajemy sztuczne rzęsy, aby oko wyglądało jeszcze bardziej powabnie. Niekiedy przydaje się także brokat i wiemy, jak go stosować przy szarej i zmęczonej twarzy. Nie zapominamy o utrwaleniu makijażu.

Nasz salon mieści się w sercu Warszawy na Mokotowie i naszą ofertą kierujemy do wszystkich pań z Warszawy oraz okolic. Przyjdź i przekonaj się, jak można oszołomić innych swoim nienagannym makijażem wieczorowym. Zapraszamy!

Makijaż wieczorowy trwa około 1 godziny. Wykonanie fryzury wieczorowej również.

Więcej zdjęć znajdziesz tutaj

Cena:
Makijaż wieczorowy 250 zł
Fryzura wieczorowa 250 zł

zapisz się online

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Makijaż wieczorowy Warszawa     Bądź piękna tego wieczoru

Charakteryzacja na wieczór     Jak zrobić makijaż na wieczór