Metamorfoza

Takie spotkanie to ciekawe doświadczenie dla każdej kobiety. Chwila relaksu oraz czas tylko dla siebie. Wykonam dla Ciebie wyjątkowy makijaż oraz fryzurę. Na końcu odbędzie się krótka sesja fotograficzna uwieczniająca nowy wizerunek.

Metamorfoza jest dla wszystkich pań, które chcą się odmienić, doświadczyć małej zmiany wyglądu, poczuć się pięknie i wyjątkowo. Jest to świetna okazja do tego, aby poświęcić czas na dopracowanie wyglądu, dobrać odpowiednią biżuterię oraz dodatki ozdobne i co za tym idzie – dobrze przygotować się do krótkiej sesji zdjęciowej. A w rezultacie – świetnie wypaść na zdjęciu.

Metamorfoza obejmuje wykonanie:

  1. profesjonalnego makijażu fotograficznego – dobranego do urody oraz stylizacji
  2. stylizacja włosów, dobór dodatków i biżuterii
  3. zdjęcia „PRZED i PO metamorfozie” – zdjęcie „PO” poddane obróbce przekazane w pełnej rozdzielczości

Czas trwania: 3,5 godz.
Koszt: 400 zł

makijaż i fryzura na ślub dla panny młodej

MAKIJAŻ I FRYZURA ŚLUBNA

Idealna stylizacja ślubna pozwoli wyglądać w tym wyjątkowym dniu jak najlepiej. Wiemy, że ślub to czas, kiedy panna młoda ma wiele na głowie, dlatego powinna móc się odprężyć się, wiedząc, że jest w dobrych rękach wizażystki.

indywidualne lekcje makijażu

INDYWIDUALNA NAUKA MAKIJAŻU

Lekcje makijażu przybliżają informacje z zakresu przygotowania twarzy pod makijaż, przyborów do wykonywania makijażu oraz malowania poszczególnych elementów, zadbania o wygląd brwi, malowania oka, ust czy modelowania twarzy.

makijaż i fryzura na wieczór

MAKIJAŻ I FRYZURA WIECZOROWA

Makijaż pozwala na wykorzystanie zróżnicowanej kolorystyki oraz wyraźne podkreślenie oczu i ust. Aby jednak zagwarantować oszałamiający efekt potrzebne jest odpowiednie dopasowanie makijażu i fryzury do urody danej klientki.

kursy makijażu intensywne i indywidualne

KURSY MAKIJAŻU

Kurs Makijażu jest skierowany do osób zainteresowanych sztuką wizażu. Obejmuje wybór właściwych produktów pielęgnacyjnych , nowoczesne i profesjonalne techniki nakładania produktów kolorowych oraz zrozumienie zawodu wizażysty.

GALERIA

Ciekawe makijaże i fryzury na różne okazje. Przykładowe stylizacje, makeup i fryzury ślubne, wieczorowe, artystyczne i filmowe. Najnowsze trendy makijażu. Zerknij w naszą galerię. 

Bon podarunkowy na naukę makijażu

BON PODARUNKOWY

Bon podarunkowy to wspaniały pomysł na prezent dla każdej kobiety. Idealnie sprawdzi się jako prezent na urodziny, święta czy wieczór panieński. Gwarantujemy, że będzie to wyjątkowy prezent dla każdej kobiety.