MARTA FILA
WIZAŻYSTKA

Makijaż jest moją pasją od kiedy pamiętam, jednak profesjonalna przygoda z wizażem i stylizacją fryzur rozpoczęła się w 2006 roku. W tej branży mam już wiele sukcesów, m.in. pierwsze miejsce na Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Artystycznego i Stylizacji Czarna Perła. Współpracowałam z firmami kosmetycznymi, takimi jak Lancome, Krylolan. Współtworzyłam także wizerunek kandydatek konkursów takich jak Miss World, Miss Polonia, Elite Model Look. Doświadczenie zawodowe zdobywałam ucząc się od różnych, bardzo utalentowanych osób pracując przy wielu sesjach zdjęciowych, współpracując przy pokazach mody, na targach ślubnych, przygotowując wizerunek hostess na imprezach eventowych.

Od ponad 15 lat zajmuję się kreowaniem wizerunku ślubnego, indywidualnego jak i biznesowego. Do każdej klientki podchodzę z pełnym profesjonalizmem, dlatego z niezwykłą starannością dbam o to, aby każda kobieta czuła się w moich makijażach bardzo dobrze i przede wszystkim pięknie. Jako wyzwanie traktuję każdą zmianę wizerunku, tak by wyeksponować jej wszystkie, czasem ukryte zalety. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych kosmetyków (baza, podkłady, i cienie) oraz preparatów utrwalających, makijaż wykonany przeze mnie pozostaje w niezmienionej formie przez wiele godzin. Doklejone kępki rzęs oraz odpowiednio dobrany kolor pomadki dopełniają całość wymarzonego makijażu.

Wizaż jest moją adrenaliną, która napędza mnie do działania, co sprawia, że robię w życiu to, co sprawia mi ogromną satysfakcję. Uwielbiam pomagać kobietom czuć się wyjątkowo. Jest to wspaniałe wyzwanie twórcze.

Jako Makeup Artist prowadzę również kursy makijażu dla osób chcących zajmować się wizażem oraz pomagam osobom indywidualnym w nauce makijażu.

Masz pytanie?

Skontaktuj się!